Mgr. Nikola Šrubařová

S koučováním jako metodou osobního rozvoje jsem se poprvé setkala před deseti lety  v rámci svého působení na manažerských pozicích pro nadnárodní telekomunikační společnost. V té době jsem hledala nástroje, které by mi pomohly rozvíjet týmy obchodníků skrze jejich vlastní vnitřní motivaci, namísto krátkodobého efektu direktivního řízení. Způsob vedení založený na principech důvěry, integrity, odpovědnosti a respektu se  mi ukázal  jako jediný stabilně efektivní. A to i ve velmi náročném konkurenčním prostředí, které bylo a je plně orientováno na vysokou produktivitu. Za výsledky, které se podařilo mým týmům pravidelně přinášet, vděčím především poznání, že každý jsme individualitou. A překážky, které nám brání v prožívání spokojenějšího života a naplněnosti z práce nelze odstraňovat šablonovitě a bez důvěry, že je nejen lze překonat, ale také jít za ně dál.

Přibližně rok jsem také působila jako interní kouč a specialista rozvoje zaměstnanců pro Českou pojišt’ovnu. Dále jako metodik a lektor v oblasti rozvoje a vzdělávání zaměstnanců pro další korporátní společnosti. V posledním roce se věnuji také kariérovému koučinku a poradenství v projektu Fondu dalšího vzdělávání Ministerstva práce a sociálních věcí.

Vystudovala jsem obor speciálního vzdělávání pro dospělé. Své další vzdělání pro práci s lidmi na jejich motivaci, seberealizaci a zvládnutí důležitých životních změn jsem získala v oboru Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Od roku 2015 jsem frekventantkou Psychoterapeutického výcviku v logoterapii a existenciální analýze.

Vzdělání v koučinku  jsem završila certifikací jako akreditovaný profesionální externí kouč. Jsem členem Klubu Koučujících Firem, ICF Czech Republic Charter Chapter a členem Společnosti pro logoterapii a existenciální analýzu (SLEA).

Více o mé kvalifikaci zde
 

foto1

Několik let se věnuji především psychoterapeutickým tématům smysluplnosti a roli individuláních hodnot v našem životě.

Důvěra, že lidé dokáží, co si vezmou do hlavy, pokud mají víru a chtějí na sobě pracovat, je klíčem k úspěchu. Nevěřím, že existují zázračné změny přes noc. S ohledem na svou kvalifikaci a praxi jsem přesvědčena, že práce na životní a pracovní spokojenosti musí být založena ve spojení profesionálního a citlivého přístupu kouče. Čemu tedy věřím? “Možné je téměř cokoliv, jen je důležité umět si to představit a vědět, jak na to.”

 
Co profesionální koučování dalo mým klientům se dozvíte zde                                                                                                               
 
Více o mně:
Registr koučů ČR
LinkedIn
Kontakt: 
nikola.srubarova@koucinkprofesionalne.cz 
775 012 055