KURZY ZÁKLADY SEBEKOUČOVÁNÍ

JIHLAVA / PRAHA 

KDY:  JIHLAVA – bude upřesněno 
           PRAHA – bude upřesněno 
 
KDE: Praha – Pražská vysoká škola psychosociálních studií, Hekrova 805/25, 149 00 Praha 4-Háje
KDE: Jihlava – bude upřesněno
ONLINE PŘIHLÁŠKA

Kurz je určen široké veřejnosti. Zájemcům, kteří chtějí s koučováním začít, naučit se prakticky používat jeho základní principy a metody. Absolventi kurzu jsou schopni základní koučovací styl uplatnit také v pracovní oblasti, kurz tedy využijí také manažeři, obchodníci, HR a sociální pracovníci apod.


Nedaří se Vám plnit Vaše životní přání? Stává se Vám, že se do něčeho pustíte a nedokončíte to? Nebo jen cítíte, že potřebujete změnu a nevíte, jak by měla vypadat?

Sebekoučování stejně jako koučování je souborem přístupů a metod, které mají  za cíl zvýšení efektivity při procesu rozhodování a řešení životních i pracovních situací. Osvojení si sebekoučovacího přístupu znamená mnohdy zásadní změnu pohledu, že jsme plně schopni řídit a ovlivňovat svůj život, a tak směřovat k tomu, co je pro nás osobně důležité a smysluplné.

Koučovaní ani sebekoučovaní není povídáním o zkušenostech a metodách, jak se stát v životě rychle úspěšným dle nějakého receptu. Sebekoučink a koučink pracuje ryze prakticky a individuálně. Výsledkem jsou jasné kroky, které nás dovedou tam, kam my sami chceme.

Pokud umíme uplatňovat sebekoučovací přístup v životě, jsme svým vlastním koučem. Tento přístup a metody sebekoučování Vás na kurzu prakticky naučíme. Jedná se o jednu z nejefektivnějších cest seberozvoje. 

Obsah kurzu:

  • budete pracovat s vlastními cíli a přáními
  • sestavíte si plán k jejich dosažení
  • osvojíte si sebekoučovací metody
  • naučíte se lépe odhalit vlastní motivaci
  • budete umět snadněji nacházet nové možnosti
  • posílíte vlastní sebevědomí a sebejistotu
  • prohloubíte poznání sebe sama
  • prakticky poznáte základy koučování a model GROW

 Cena: 3100,- 

Pro osoby na RD, studenty, nezaměstnané a sociální pracovníky poskytujeme slevu z kurzovného 20%.

V ceně jsou zahrnuty kompletní výukové materiály. Po skončení kurzu obdrží účastníci certifikát dokladající absolvování kurzu.

Platná rezervace místa v kurzu vzniká po úhradě plného kurzovného nebo zálohy ve výši 50% z ceny kurzu. V případě úhrady 50%, je dalších 50% ceny kurzovného nutno uhradit nejpozději 10 dní před začátkem kurzu.

Počet účastníků v kurzu je omezen pouze na 12 osob, aby bylo možné se věnovat efektivně individuálním potřebám každého účastníka. Oba dny kurzu jsou standardně přítomni také oba lektoři.  

Lektoři kurzu:

Mgr. Nikola Šrubařová Formanová – certifikovaný externí kouč 

Mgr. Ing. Barbora Smolková – certifikovaný externí kouč

Potřebujete další informace?

Napište nám: kurzy@koucinkprofesionalne.cz nebo zavolejte: 775 012 055