KURZY ASERTIVITY

 KURZ ASERTIVITY / JIHLAVA

KDY:  bude upřesněno
KDE: Jihlava / bude upřesněno
ONLINE PŘIHLÁŠKA

Kurz je určen široké veřejnosti. Zájemcům, kteří si chtějí prakticky osvojit základní asertivní přístupy k sobě i k druhým, které jsou předpokladem pro dobré psychické zdraví. Dále všem, kterým se “ne” říká těžce a své potřeby často staví až za potřeby druhých lidí. Zároveň je kurz vhodný i pro ty, kteří chtěji začít pracovat na lepším sebeprosazení a posílení svého sebevědomí. 

Kurz je ryze praktický. Obsahuje tréninkové bloky, postavené na konkrétních situacích účastníků tak, aby po skončení kurzu měli jasnou představu a vyzkoušenou metodu, jak asertivní přístup začít ihned uplatňovat v každodenním životě. Počet účastníků v kurzu je omezen pouze na 12 osob, aby bylo možné se věnovat individuálním potřebám každého účastníka. Po celou dobu kurzem provází dva lektoři, aby byl čas pro praktické nácviky využit maximálně efektivně pro každého účastníka.


Co od kurzu můžete očekávat:

  • dozvíte se, jak vaše sebevědomí ovlivňuje asertivní styl jednání 
  • poznáte své hranice a emoce s nimi spojené 
  • naučíte se asertivně říkat “ne” 
  • osvojíte si techniky asertivního vyjednávání 
  • poznáte, jak komunikovat jasně a přesvědčivě

 Cena: 1490,- 

Pro osoby na RD, studenty, nezaměstnané a sociální pracovníky poskytujeme slevu z kurzovného 20%.

V ceně jsou zahrnuty kompletní výukové materiály. Po skončení kurzu obdrží účastníci certifikát dokladající absolvování kurzu.

Platná rezervace místa v kurzu vzniká po úhradě plného kurzovného nebo zálohy ve výši 50% z ceny kurzu. V případě úhrady 50%, je dalších 50% ceny kurzovného nutno uhradit nejpozději 10 dní před začátkem kurzu.

Lektoři kurzu:

Mgr. Nikola Šrubařová Formanová – certifikovaný externí kouč 

Mgr. Ing. Barbora Smolková – certifikovaný externí kouč

Potřebujete další informace?

Napište nám: kurzy@koucinkprofesionalne.cz nebo zavolejte: 775 012 055