Ing. Barbora Smolková

 

Koučování vnímám jako cestu k cíli, která mi poskytuje uvědomění a nalézání skrytých možností. Za hlavní přínos považuji, že čerpám informace z vlastních zdrojů a zodpovědnost za splnění svých cílů si nesu sama. Na koučovacím přístupu se mi líbí, že v každém vidí potenciál věci měnit a cílem kouče je mi pomoci mě „rozpřemýšlet“, protože řešení znám sama.

Koučování jako nástroj rozvoje uplatňuji především v pracovní oblasti. Na základě koučovacích principů vedu obchodní tým. Mým záměrem je především dát lidem zodpovědnost za své rozhodnutí. Neříkám týmu / jedinci, co mají dělat, ale pomáhám jim, aby si na to přišli sami, protože věřím, že tento způsob nás dovede k nastavenému cíli. Součástí mé pracovní zkušenosti je i lektorování. Působila jsem v České pojišťovně jako regionální trenér. Trénovala jsem, jak měkké, tak i tvrdé dovednosti. Měla jsem zodpovědnost za síť poboček, kde jsem pomáhala k nalezení cesty ke splnění obchodních výsledků poradců
a rozvoji dovedností manažerů.

Vystudovala jsem ekonomický obor (Podniková ekonomiku, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně). Chci být druhým nápomocná a pochopit jejich prožívání, proto jsem vystudovala Sociální práci se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii (Pražská vysoká škola psychosociálních studií). V tuto chvíli si nadále rozšiřuji své znalosti a dovednosti v oblasti psychoterapie. Od roku 2016 se účastním Daseinanalytického psychoterapeutického výcviku. V rámci svého seberozvoje jsem získala certifikaci v koučování, která je akreditovaná MŠMT a ICF (Mezinárodní federace koučů).

Mým cílem je být součástí Vaší cesty, která vás přivede k tomu, co si přejete.

Baru

Více o mé kvalifikaci zde a na LinkedIn

Kontakt:

barbora.smolkova@koucinkprofesionalne.cz

775 013 353